SVJ  -  Společenství vlastníků ONLINE

Vítejte na SPOLUVLASTNICI.CZ!

Služba spoluvlastníci.cz je určena pro vlastníky bytů či nebytových prostor, kteří jsou sdruženi do společenství vlastníků jednotek (SVJ). Jejím hlavním cílem je maximálně usnadnit a zpřehlednit komunikaci a sdílení informací mezi jednotlivými členy SVJ.

Co na stránkách najdete

Nástěnka

Nástěnka

Potřebujete vědět, kdy bude další schůze? Chcete sousedy upozornit na termín opravy v domě? Pak navštivte nástěnku, kde jsou aktuální zprávy a informace zveřejňovány.

Diskuze

Diskuze

Chcete se sousedy probrat parkování před domem či výši příspěvků do fondu oprav? Založte novou diskuzi na příslušné téma nepo připojte svůj názor k již probíhající diskuzi.

Ankety

Ankety

Neznáte definitivní názor sousedů na způsob opravy vstupních dveří nebo jinou důležitou otázku? Vytvořte anketu, hlasujte a zobrazte si průběžný i konečný výsledek hlasování jak podle počtu hlasů tak i podle jednotlivých podílů.

Revize

Revize zařízení

Chcete mít v pořádku a pod kontrolou veškerá zařízení Vašeho společenství? Chcete jednoduše sdílet revizní zprávy s ostatními uživateli? Pak navštivte modul revizí, který je pro tyto účely určen.

Zavady

Hlášení závad

Potřebujete nahlásit závadu ve Vašem společenství? Chcete aby o ní správci ihned věděli? Pak navštivte modul hlášení závad, který je pro tyto účely určen.

Adresář

Seznam vlastníků

Potřebujete nutně sehnat souseda a nemáte na něj kontakt? Zde naleznete kontakty na všechny Vaše sousedy, současně zde také můžete uvést kontakt na sebe pro podobné případy.

Dokumenty SVJ

Dokumenty SVJ

Chcete nahlédnout do posledních zápisů ze schůze nebo do projektových plánů budov? Žádný problém, zde naleznete a můžete si i stáhnout všechny důležité dokumenty zveřejnné domovním výborem.

Odečty

Odečty měřidel

Blíží se konec roku a potřebujete rozpočítat spotřebu vody mezi majitele jednotlivých bytů? Založte nový odečet, vyberte odečítaná měřidla a pak si pouze stáhněte vyplněnou tabulku.

Odečty

Tiskové sestavy

Připravujete schůzi a nemáte aktuální prezenční listinu nebo formulář na záznam hlasování? Chcete mít přehledný seznam kontaktů nebo poslat hromadný email? Nechte si tyto dokumenty jednoduše vygenerovat.

Kontakty

Důležité kontakty

Potřebujete zavolat správcovskou firmu, havarijní službu nebo energetické závody? Všechny tyto kontakty najdete na této stránce. Zadávají je zde členové výboru, případně ostatní spoluvlastníci.

Registrovat ZDE

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby Spoluvlastníků. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.