SVJ  -  Společenství vlastníků ONLINE

Ceník

Zdarma se zaregistrujte a vše bezplatně vyzkoušejte!
Po skončení dvouměsíčního bezplatného období se rozhodnete, zda budete pokračovat ve využívání služby.

Cenové podmínky

Služba se poskytuje na základě ročního předplatného. Výše předplatného se stanovuje z pevné částky 1.000 Kč a částky 50 Kč za každou jednotku. Maximální výše předplatného je omezena na 7.500 Kč. První dva měsíce využívání služby jsou pro Vás zdarma. Můžete si tedy před objednáním vše řádně vyzkoušet.

Modelový příklad

Za roční používání služby pro společenství s 36 spoluvlastníky tedy zaplatíte 1.000 + (36 * 50), tedy 2.800 Kč. To je pouze necelých 6,50 Kč na každého vlastníka měsíčně!

Připadá Vám, že by bylo výhodnější pořízení vlastní aplikace pouze pro Vaše SVJ? Pro porovnání běžná roční cena domény a webhostingu, který by umožnil běh podobné webové aplikace, se pohybuje v řádu 2000 - 3000 Kč, nehledě na výdaje spojené s pořízením takové aplikace v řádu až desítek tisíc Kč. Navíc se nemusíte starat o registrování domény, volbu webhostingové firmy, zálohování dat a podobně. Všechny tyto činnosti děláme za Vás.

Platby

Cena služby je hrazena na základě zálohové faktury / výzvy k platbě, kterou obdržíte buď e-mailem nebo písemně na adresu Vašeho společenství. Po úhradě částky bude vystaven daňový doklad, který si můžete buď stáhnout v elektronické podobě nebo jej zašleme na adresu společenství.

Období na které je služba zaplacena se zobrazuje na stránce s nastavením Vašeho SVJ.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby Spoluvlastníků. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.